PolskiEnglishDeutschKontakt / Contact
VENITUR Sp. z o.o.
Research & Development
O firmie
O firmie
Oferta
Aktualności
Kariera
Staże i Praktyki

 

Firma VENITUR Sp. z o.o. jest firmą stosunkowo młodą, jednak posiada znaczące doświadczenie badawcze oparte zarówno na wcześniejszej działalności badawczo-rozwojowej zarówno Zarządu, jak i wszystkich osób współpracujących z VENITUR Sp. z o.o. W ten sposób czerpiemy doświadczenie z dorobku naukowego własnego oraz doświadczeń zawodowych zdobytych w licznych instytutach badawczych i uniwersytetach, mających swoje siedziby zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Posiadamy kontakty z naukowcami pracującymi w ośrodkach w licznych krajach świata, czego odzwierciedleniem są liczne wspólne publikacje naukowe.

Firma VENITUR Sp. z o.o. czynnie współpracuje ze specjalistami o wysokich kwalifikacjach w wielu branżach nauki i techniki, takich jak:
inżynieria, fizyka, elektronika, informatyka, chemia, medycyna oraz specjalistami w dziedzinie fizjoterapii i rehabilitacji ruchowej. Osoby zaangażowane w przygotowanie projektów do realizacji w naszej firmie posiadają duże doświadczenie zawodowe, a nierzadko stopnie naukowe, co daje nam uprzywilejowaną pozycję w pionierskich badaniach i promowaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie nowych technologii.

Pośród wielu nurtów naszych zainteresowań, opierających się na projektowaniu CAD, są także nowatorskie urządzenia rehabilitacyjne, przeznaczone dla osób z różnym stopniem niedowładu kończyn dolnych. Dotychczas uzyskane pozytywne wstępne wyniki oraz opinie specjalistów, dotyczące naszych urządzeń wspomagających ruch dla osób niepełnosprawnych, rokują wielkie nadzieje na złagodzenie skutków porażeń układu ruchowego oraz związanych z tym dolegliwości.

Na szczególną uwagę w profilu działalności firmy zasługuje również szeroko rozumiana działalność naukowa, polegająca na realizacji nietypowych projektów dotyczących zagadnień z zakresu nauk technicznych i przyrodniczych, realizowanych na indywidualne zamówienia. Prace obejmują doradztwo, projektowanie i wykonywanie prototypów specjalistycznych urządzeń do unikalnych zastosowań.


W ramach konsultacji technicznych polecamy nasze prelekcje z różnych dziedziń nauki i techniki, które na życzenie wygłaszamy również poza naszą siedzibą. Prelekcje przygotowywane są w bardzo atrakcyjnej formie i uwzględniają różny stopień zaawansowania słuchaczy.

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo kontaktując się z naszą firmą.ZAPRASZAMY do korzystania z usług firmy VENITUR Sp. z o.o.

PolskiEnglishDeutschKontakt / Contact